Bashir Ahmed Minneside Muslimsk Begraveslsesbyrå

Bashir Ahmed

15.08.1932 - 13.11.2022

Det er med stor sorg vi meddeler at Bashir Ahmed har forlatt denne verden

Salat-ul-Janazah

Tirsdag  15.11.22  Kl. 11:00  Muslim Senter Furuset 
Begravelse

kl. 12:00 skedsmo Kirkegård

Dua/Fatiha/Kondelanse

Både for menn og kvinner

Mandag, tirsdag og onsdeag kl. 18:00  -  20:00

World islamic Mission (Strømsveien 100, Strømmen)

Pårørende:

Khalil Ahmed 92880615

Naseer Ahmed 9308917

Sajad Ahmed 93010180

Dilshad Ahmed 45853840

Aziz Ahmed 93864656

Haji Ibrahim 98658668

0 Kondolanser
Inline Feedbacks
Se alle kondolanser